KONST / Litografier / Färglitografi 12771253
nr 1277 1253
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 41/150. Motivet: 70x50 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:59:11
100 kr
150 kr